Запчастини до автобусів
Богдан, Еталон, I-VAN та вантажівок ТАТА, ISUZU

0
  • Ваша корзина порожня!

Про нас

Інтернет-магазин автозапчастин VD-TORG - українська компанія, що спеціалізується на сегменті ринку з продажу автомобільних запчастин, акумуляторів, моторних масел та ін. У 2014 році компанія увійшла до числа лідерів даного ринку. Завдяки кваліфікованому персоналу, максимально зручному онлайн сервісу підбору запчастин і чітко налагодженій системі обробки і доставки замовлень по всій території України, ми придбали велику кількість покупців, більшість з яких стали нашими постійними клієнтами.

З перших днів своєї роботи компанія VD-TORG зосереджена на постійному зростанні і розвитку, в зв'язку з чим, наша корпоративна етика базується на пильності і передбачливості ставлення до всіх нашим клієнтам. Беручи до уваги обрану нами високу планку надання послуг, ми пропонуємо нашим клієнтам максимально якісний і зручний сервіс підбору необхідних товарів, консультації кваліфікованих фахівців, оптимальні ціни, величезний асортимент і максимально швидку доставка замовлень.

Компанія "VD Torg" пропонує своїм клієнтам широкий асортимент запчастин до автобусів Богдан, Еталон та вантажівки ISUZU і ТАТА. Якість та ціни Вас приємно здивують. Якщо Ви обслуговуєте автобуси чи вантажівки вище перечислених марок - звяжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом і ми знайдемо взаємовигідні умови для нашої співпраці.

Запчастини до автобусів Богдан, 

Запчастини до автобусів Еталон, 

Запчастини до автобусів I-VAN, 

Запчастини до вантажівок ТАТА,

Запчастини до вантажівок ISUZU.
Розробка сайту LevisDesign