Запчастини до автобусів
Богдан, Еталон, I-VAN та вантажівок ТАТА, ISUZU

0
  • Ваша корзина порожня!

Доставка

Компанія VD-TORG здійснює відправку автозапчастин по всій території України. Для жителів Луцька ми можемо запропонувати самовивезення з офісів наших представництв, в яких Ви також можете оформити замовлення, отримати необхідну консультацію, а також забрати замовлений Вами товар.

Дата самовивозу узгоджується з менеджером. Великогабаритні замовлення для самовивозу з офісів у Луцьку (наприклад бампера, капоти, вітрове скло, дефлектори, бочки масла від 60л та інше) відправляються виключно клієнтами кур'єрськими службами Нова Пошта на умовах передоплати *. Для юридичних осіб все замовлення відправляються безпосередньо клієнту кур'єрськими службами за рахунок одержувача.

Вартість послуг перевізників оплачує клієнт, згідно тарифів Кур'єрських служб (компаній перевізників). Термін доставки по Україні складає від 1 до 3 днів при наявності товару на нашому складі. Вартість доставки у Ваше місто залежить від ваги і габаритів товару. Всі товари при відправці обов'язково страхуються на повну вартість. Для отримання вантажу на офісі компанії перевізника необхідно пред'явити документи, що засвідчують Вашу особу. Попередньо назвавши номер декларації, відправлений нами повідомленні.Розробка сайту LevisDesign